Szukasz domu na sprzedaż w Hiszpanii? Poznaj ofertę Harmonic Homes!

  • 1 rok temu

Harmonic Homes powstało z połączenia pasji do nieruchomości z pasją do podróżowania. Głównym celem firmy jest towarzyszenie klientom w procesie sprzedaży lub kupna nieruchomości (mieszkania, apartamentu, domu), a co więcej przeprowadzenie przez wszystkie etapy tego procesu. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego klienta i zagadnienia, a co więcej jest gwarancją sukcesów. Harmonic Homes oferuje szeroki wybór nieruchomości (mieszkań, apartamentów, domów, w tym z basenem) do nabycia w Polsce, Hiszpanii i Europie.

Obsługuje również deweloperów – oferuje pakiet pomocy w zakresie zewnętrznego biura sprzedaży. Przeprowadza rzetelną analizę SWOT oraz analizę projektu pod kątem dopasowania oferty do grupy docelowej, opracowuje kwestie strategiczne m.in. marketing mix, strategiczne założenia sprzedaży i marketingu, prowadzi obsługę sprzedażową i po sprzedażową na powierzonym projekcie, systematycznie prowadzi analizę i reaguje. Zapewnia deweloperom wzrost poziomu sprzedaży w zakresie ilościowym i jakościowym, a co więcej optymalizację kosztów marketingu. Co więcej, biuro nieruchomości ma w swojej ofercie pełen zakres obsługi kredytowej. Pomaga klientom w wyborze odpowiednich rozwiązań (najkorzystniejszych i bezpiecznych) i współpracuje z różnymi bankami. W sposób odpowiedzialny przygotowuje najlepszą ofertę na rynku. Jest to usługa bezpłatna. Ponadto Harmonic Homes świadczy usługi związane ze szkoleniami zespołów sprzedażowych.

Bada kompetencje sprzedawcy, zdiagnozuje problemy i wybiera najlepsze sposoby na poprawę wyników. Opracowane programy szkoleniowe pomogły już wielu zespołom sprzedażowym osiągnąć swoje cele.

Uwzględniając potrzeby najbardziej wymagających klientów, specjalnie przygotowuje możliwość skorzystania z usług architekta wnętrz. Dzięki szerokiej wiedzy o rynku hiszpańskim firma zapewnia bezcenne porady i wskazówki kupującym, co zapewnia bezpieczeństwo i pewność, że inwestycja będzie udana.

Zobacz oferty:

ZAKUP NIERUCHOMOŚCI APARTAMENTY W HISZPANII / NA SPRZEDAŻ / NAD MORZEMDOMY W HISZPANII / Z WIDOKIEM NA MORZE / Z BASENEM /  CENA / APARTAMENT / ZAKUP APARTAMENTU .

Compare listings

Porównać