Harmonic Homes

Misją Harmonic Homes jest dostarczanie klientom indywidualnym i biznesowym najwyższej jakości usług związanych ze sprzedażą i kupnem nieruchomości…

Harmonic Homes powstała z połączenia pasji do nieruchomości i pasji do podróżowania. Naszym podstawowym celem jest towarzyszyć klientom w procesie sprzedaży lub zakupu nieruchomości, oferując swą pomoc na wszystkich etapach tego procesu. Indywidualne podejście do każdego klienta i każdego zagadnienia było i jest gwarancją naszych sukcesów. Bardzo mocno wierzymy w model współpracy oparty o założenia WIN-WIN. Dlatego tak ważne jest by określić wspólny i spójny cel jaki chcemy osiągnąć. Ponieważ nie jesteśmy pośrednikami nieruchomości reprezentujemy tyko jedną stronę transakcji, a warunki współpracy zależą od zleconego zadania.

Co nas wyróżnia – wieloletnie doświadczenie i wiedza z niego wynikająca

Harmonic Homes działa w dwóch obszarach, pierwszym jest „outsourcing biur sprzedaży” dla deweloperów, drugim sprzedaż deweloperskich projektów wakacyjnych w Polsce, Hiszpanii i innych krajach.

Naszym przewodnim mottem są słowa jednego ze znakomitych ekspertów w dziedzinie sprzedaży Zig Ziglar:

„W życiu możesz osiągnąć wszystko czego pragniesz, jeśli pomożesz odpowiednio dużej ilości osób osiągnąć to, czego oni pragną”

Compare listings

Porównać